Apie mus

„Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“
– Sokratas

Sedulinos sveikatos centras tai privati, šiuolaikiškai įrengta poliklinika, teikianti ambulatorines pirminio ir antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugas visiems gyventojams ir svečiams, atvykusiems iš kitų miestų bei šalių. Veiklą pradėjome 2019 metų pradžioje.
Atsakingas, malonus ir ilgalaikis bendravimas su Jumis yra pagrindinis mūsų poliklinikos tikslas. Beveik 5000 registruotų pacientų skaičius parodo, kad esame patikima bei profesionali gydymo įstaiga.

Sedulinos sveikatos centras yra sudaręs sutartį su Valstybinė ligonių kasa (Panevėžio TLK), kuri kompensuoja pacientams paslaugų kainą.

Vykdomos visos nemokamos profilaktinės programos (krūties ligų, gimdos kaklelio piktybinių navikų, priešinės liaukos vėžio ankstyvoji diagnostika, storosios žarnos vėžio ankstyvoji diagnostika, vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis programa), skiepai vaikams pagal privalomą skiepų kalendorių. Pacientų pageidavimu skiepijame ir nuo kitų pavojingų ligų.

Mūsų sveikatos centras bendradarbiauja su patikimiausia medicinos labaratorinių tyrimų laboratorija „Medicina practica“, kuri pasižymi aukščiausios kokybės tyrimų rezultatais ir novatoriškais tyrimų metodais.

Sedulinos sveikatos centre Jūsų laukia kvalifikuoti specialistai – šeimos, vidaus ligų, chirurgai, akušeriai ginekologai, neurologai, kardiologai bei odontologai kurie užsiima ligų profilaktika, ankstyvu jų išaiškinimu ir efektyviu gydymu pradinėse stadijose. Kvalifikuotas ir geranoriškas personalas pasirengęs operatyviai padėti kiekvienam pacientui.

Prireikus kitų specialistų (pvz. pulmonologo, urologo, dermatologo ir kt.) paslaugų, gydantis gydytojas nukreips Jus į bet kurią asmens sveikatos priežiūros įstaigą specializuotai antro ir trečio lygio konsultacijai.