Naujienos ir pranešimai

Karantino metu keičiasi Sedulinos sveikatos centro paslaugų teikimo tvarką

 • Konsultacijos vykdomos nuotoliniu būdu (telefonu) o į Sedulinos sveikatos centrą galima atvykti  tik gavus gydytojo leidimą
 • Odontologinės paslaugos teikiamos tik būtinosios pagalbos atveju
 • Registratūroje galima registruotis tik gydytojo nuotolinei  konsultacijai
 • Dėl gydytojo ar slaugytojo tiesioginio kontakto konsultacijos pacientą registruoja pats gydytojas arba slaugytojas
 • Nuolat vartojamų vaistų receptai, medicinos priemonės pratęsiamos, nedarbingumo pažymėjimai išduodami nuotoliniu būdu.
 • Dėl planinių skiepijimų būtina susisiekti su šeimos gydytoju
 • Laboratoriniai tyrimai atliekami tik šeimos gydytojo sprendimu ir tik tiems, kam būtina

 

PRAŠOME NEVYKTI Į SEDULINOS SVEIKATOS CENTRĄ BE VIZITO PAS SPECIALISTUS REGISTRACIJOS

Papildoma informacija teikiama registratūroje tel. 8 386 48 715, 8 386 48 702

 

Jeigu turite klausimų dėl koronoviruso, prašome skambinti visą para veikiančiu tel. 1808

Dėl Lietuvos Respublikoje paskelbto karantino dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) priemonių įgyvendinimo

Vadovaudamiesi Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-03-15 įsakymu Nr. ĮV-E-104 „Dėl Lietuvos Respublikoje paskalbto karantino priemonių įgyvendinimo Visagino savivaldybėje“ pranešame, jog nuo kovo 16 d. paslaugų teikimas bus vykdomas nuotoliniu būdu:

 • vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymas, konsultacijos, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimas ir tęsimas, gydytojų tarpusavio konsultacijos, būtinųjų tyrimų paskyrimas, slaugytojo konsultacijos;
 • atidedamos planinės konsultacijos, diagnostinės, profilaktinės ir gydomosios paslaugos, išskyrus pagalbą ir paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė;
 • apribojamos paslaugų teikimas namuose, išskyrus ambulatorinės slaugos ir paliatyvios pagalbos paslaugas namuose;
 • atidedamas ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugų teikimas;
 • atidedamas profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų vykdymas;
 • perorganizuojami planiniai skiepijimai, numatant pacientų srautų valdymą.
 • atidedamas odontologijos paslaugų teikimas, išskyrus būtinosios medicinos pagalbos užtikrinimą.
 • atidedamas visuomenės sveikatos stiprinimas, lėtinių neinfekcinių ligų prevencijos priemonių vykdymas;
 • atidėti visuomenės sveikatos saugos kontrolės planinius patikrinimus;
 • atidedamas kitos nebūtinos visuomenės sveikatos priemonės.

Visais klausimais susijusiais su Jūsų sveikatos būkle maloniai prašome susisiekti su savo gydytojais šiais telefono numeriais:

Andrejeva Ž./L.Pastuškova  8 386 48 724

Finazhonok N./ V.Jakubovič 8 386 47 624

Demidova N./R.Krumin 8 386 47 635

Lukoškov B./A.Savickaja 8 386 48 702

Odontologijos kab. 8386 47 545

Ginekologijos kab. 8 386 47 617

Slaugytojos V.Valevičienė/ N.Kazarovec 8 386 47 610

Slaugytoja V.Balandina 8 386 47 548

Registratūra 8 386 48 702, 8 386 48 715

Administracija 8 386 48 717

Maloniai prašome laikytis visų nustatytų reikalavimų ir rekomendacijų siekiant užtikrinti COVID-19  plitimo prevenciją.

Karantino režimo trukmė nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30d. 24.00 val.
Koronaviruso karštoji linija 1808.

Saugokite save ir savo artimuosius

Pagarbiai

Sedulinos sveikatos centro administracija

Pacientų dėmesiui pradeda veikti Koronos karštoji linija 1808

Reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronoviruso (Covid-19) situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, taip pat didėjant informacijos srautams, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijos Verygos nurodymu trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti Koronos karštoji  linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

Numeriu 1808 skambinti taip pat ir pasireiškus į gripą būdingiems ligos simtomams- karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ar apsunkintam kvėpavimui- po kelionės į užsienio šalis ar po kontakto su tikėtinu koronoviruso nešiotoju.

Paskambinę į Koronos karštąją liniją, gyventojai bus konsultuojami pagal specialų sudarytą, struktūrizuotą, skaitmeninį algoritmą, pritaikytą priimti ir apdoroti iškvietimus, nustatyti reikiamą pagalbos lygį bei rekomendacijas. Linijos specialistai patars saviizoliacijos, Covid-19 prevencijos ir kitais klausimais. Esant poreikiui skambinantysis bus sujungiamas su GMP dispečerine.

Primename, kad visą parą veikia ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) karštosios linijos (+370 618 79984 ir +370 616 94562). Taip pat dėl naujosios koronoviruso infekcijos galima kreiptis elektroninio pašto adresu koronavirusas@sam.lt, kuriuo į visuomenės užklausas dėl koronoviruso atsakinėja Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai.

Ką svarbu žinoti Lietuvos gyventojams

Koronavirusai – tai didelė grupė virusų, kurie gali sukelti įvairias ligas. Dažniausiai koronavirusai sukelia lengvas ar net besimptomes infekcijas, tačiau gali sukelti ir sunkias kvėpavimo takų infekcijas. Naujajam koronavirusui būdingi į gripą panašūs simptomai: karščiavimas, kosulys, dusulys ir kiti kvėpavimo sutrikimai. Sunkesniais atvejais naujasis koronavirusas sukelia plaučių uždegimą, sunkų ūmų respiracinį sindromą, inkstų nepakankamumą ar mirtį.

Daugiau

Ligonių kasos kviečia moteris profilaktiškai pasitikrinti dėl gimdos kaklelio vėžio

Sausio 21 dieną prasidėjo Europos gimdos kaklelio vėžio prevencijos savaitė. Šia proga ligonių kasos kviečia moteris nedelsti ir profilaktiškai pasitikrinti sveikatą dėl šios ligos. Per šešiolika metų, kai Lietuvoje vykdoma gimdos kaklelio vėžio prevencijos programa, pavyko pasiekti teigiamų rezultatų: ne tik sumažėjo mirtingumas nuo gimdos kaklelio vėžio, bet ir pagerėjo šios ligos diagnostika.

Daugiau

Šeimos gydytojo G. Gaidukevičiaus pacientų dėmesiui

Informuojame, kad nuo šių metų sausio 20 dienos šeimos gydytojas G.Gaidukevičius nebedirbs.

Prisirašiusieji prie G. Gaidukevičiaus pacientai, direktoriaus įsakymu bus priskirti prie kitų Sedulinos sveikatos centro gydytojų.

Pirmo apsilankymo metu visi pacientai registratūroje bus informuojami apie gydytojo pasikeitimą ir suteikiama visa informacija apie galimybę patiems nustatyta tvarka pasirinkti kitą šeimos gydytoją, užpildant nustatytos formos prašymą.

Administracija

Ugdymo įstaigos neturi teisės reikalauti vaikų sveikatos duomenų

Išaiškėjus faktams, kad Vilniuje ugdymo įstaigų nelankymui pagrįsti iš tėvelių reikalaujama išrašų iš medicininių dokumentų, esančių e. sveikatos sistemoje, kur pateikiami itin jautrūs sveikatos duomenys, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) imasi aiškinti situaciją. Tuo pačiu savivaldybėms ir tėveliams primena, kad nei darželiai, nei mokyklos nebegali reikalauti nei popierinių 094/a formos medicininių pažymų, nei elektroninių, kuriomis anksčiau buvo pateisinamas vaiko neatvykimas.

Daugiau

Naujovė: Lietuvoje gydymo įstaigos bus reitinguojamos

Lietuvoje pradedamas gydymo įstaigų reitingavimas, ko iki šiol dar nebuvo. Nuo šiol ne tik pacientai galės matyti reitingų viršūnėse esančius medikus ir gydymo įstaigas, bet ir patys medikai matys, kokias užima pozicijas, kur reikia pasitempti. Pirmiausia įstaigos bus reitinguojamos pagal keliolika kriterijų, vėliau jų sąrašas bus plečiamas. Reitingai bus atnaujinami du kartus per metus. 

Daugiau